| вид на експлоатация | електрически |
| брой на полюсите | 2 |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |
| вид на помпата | монопомпа |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на полюсите | 2 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| електронапрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 465027 |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на помпата | мембранна помпа |
| вид на помпата | монопомпа |
| електронапрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за система измиване на стъкло |
| тегло | 0,105 kg |
| вид на помпата | монопомпа |
| електронапрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за система измиване на стъкло |
| тегло | 0,105 kg |
| необходими бройки | 1 |
| за OEномер | 000 860 3326 |
| вид на помпата | монопомпа |
| електронапрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за система измиване на стъкло |
| тегло | 0,105 kg |
| вид на помпата | монопомпа |
| електронапрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за система измиване на стъкло |
| тегло | 0,105 kg |
| необходими бройки | 1 |
| налягане | 2 bar |
| диаметър на връзка за тръба | 6 mm |
| диаметър на присъединителна връзка на всмук. тръба | 7 mm |
| дебит | 60 l/h |
| диаметър на корпуса | 35 mm |
| вид на помпата | монопомпа |
| паспортно напрежение | 12 V |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на помпата | монопомпа |
| паспортно напрежение | 12 V |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на помпата | монопомпа |
| паспортно напрежение | 12 V |
| за OEномер | 000 860 3226 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| вид на експлоатация | електрически |
| присъединителна техника | 2 x 6,3 mm |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |
| вид на помпата | монопомпа |
| брой контакти | 2 |
| за OEномер | Opel: 14 50 156 |
| електронапрежение | 12 V |
| IDизпълнение на щекера | 1 |
| вид на помпата | монопомпа |
| електронапрежение | 12 V |
| IDизпълнение на щекера | 1 |
| ID на изпълнение на държача | B |
| вид на помпата | монопомпа |