| електронапрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 465039 |
| страна на монтаж | отпред |
| вид на помпата | монопомпа |
| електронапрежение | 12 V |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| страна на монтаж | заден монтаж |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| вид на помпата | монопомпа |
| страна на монтаж | преден монтаж |
| вид на помпата | монопомпа |
| електронапрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за система измиване на стъкло |
| тегло | 0,16 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на помпата | монопомпа |
| електронапрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за система измиване на стъкло |
| тегло | 0,16 kg |
| необходими бройки | 1 |