| страна на монтаж | отпред |
| вид на помпата | монопомпа |
| електронапрежение | 12 V |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| страна на монтаж | заден монтаж |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| вид на помпата | монопомпа |
| страна на монтаж | преден монтаж |
| електронапрежение | 12 V |
| IDизпълнение на щекера | 2 |
| вид на помпата | монопомпа |
| за OEномер | 1258016 |
| вид на помпата | монопомпа |
| паспортно напрежение | 12 V |
| вид на експлоатация | електрически |