| вид на експлоатация | хидравлично |
| външен диаметър | 35 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| тегло | 64,5 g |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| външен диаметър | 35 mm |
| височина | 26 mm |
| дебелина | 26 mm |
| външен диаметър | 35 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| тегло | 0,056 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| външен диаметър | 12 mm |
| за OEномер | 050 109 309 J |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| външен диаметър | 35 mm |
| височина | 26 mm |
| дебелина | 26 mm |
| външен диаметър | 35 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| тегло | 0,056 kg |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| дебелина | 26 mm |
| външен диаметър | 35 mm |