| вид на експлоатация | хидравлично |
| външен диаметър | 33,5 mm |
| тип клапан | за изпускателен клапан |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| тип клапан | за изпускателен клапан |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| дебелина | 26 mm |
| външен диаметър | 33,5 mm |
| продуктов номер | 1230050 |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| външен диаметър | 33,5 mm |
| височина | 26 mm |
| дебелина | 26 mm |
| външен диаметър | 33,5 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| тегло | 0,053 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация |
| дебелина | 26 mm |
| външен диаметър | 33,5 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| тегло | 0,32 kg |
| диаметър | 34 mm |
| височина | 28 mm |
| цветна маркировка | тъмен |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| външен диаметър | 33,5 mm |
| височина | 26 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |