| вид на експлоатация | хидравлично |
| външен диаметър | 12 mm |
| височина | 34,63 mm |
| дебелина | 36 mm |
| външен диаметър | 12 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 12 |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| външен диаметър | 12 mm |
| височина | 34,63 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| тегло | 22,37 g |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| външен диаметър | 12 mm |
| височина | 33,4 mm |
| дебелина | 33,4 mm |
| външен диаметър | 12 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| тегло | 0,016 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация |
| дебелина | 33,4 mm |
| външен диаметър | 12 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| тегло | 0,016 kg |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| външен диаметър | 12 mm |
| височина | 33,4 mm |