| вид на експлоатация | механичен |
| височина | 35 mm |
| дебелина | 25 mm |
| вид на експлоатация | механичен |
| диаметър | 34 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 8 |
| дебелина | 25 mm |
| вид на експлоатация | механичен |
| диаметър | 34 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 8 |
| вид на експлоатация | механичен |
| външен диаметър | 34 mm |
| височина | 25 mm |
| вид на експлоатация | механичен |
| външен диаметър | 34 mm |
| височина | 25 mm |