| вид на експлоатация | механичен |
| дебелина | 7.925 mm |
| вид на експлоатация | механичен |
| дебелина | 7,8 mm |
| вид на експлоатация | механичен |
| дебелина | 8,15 mm |
| вид на експлоатация | механичен |
| дебелина | 7,7 mm |
| вид на експлоатация | механичен |
| дебелина | 7.725 mm |
| вид на експлоатация | механичен |
| дебелина | 7.625 mm |
| вид на експлоатация | механичен |
| дебелина | 7.825 mm |
| вид на експлоатация | механичен |
| дебелина | 7.675 mm |
| вид на експлоатация | механичен |
| дебелина | 8 mm |
| вид на експлоатация | механичен |
| дебелина | 7,65 mm |
| вид на експлоатация | механичен |
| дебелина | 7.875 mm |
| вид на експлоатация | механичен |
| дебелина | 7.575 mm |
| вид на експлоатация | механичен |
| дебелина | 7.975 mm |
| вид на експлоатация | механичен |
| дебелина | 8.025 mm |
| вид на експлоатация | механичен |
| дебелина | 8,05 mm |
| вид на експлоатация | механичен |
| дебелина | 8.125 mm |
| вид на експлоатация | механичен |
| дебелина | 7,95 mm |
| вид на експлоатация | механичен |
| дебелина | 7,6 mm |
| вид на експлоатация | механичен |
| дебелина | 7,75 mm |
| вид на експлоатация | механичен |
| дебелина | 7.775 mm |
| вид на експлоатация | механичен |
| дебелина | 7,85 mm |
| вид на експлоатация | механичен |
| дебелина | 7,9 mm |
| вид на експлоатация | механичен |
| дебелина | 8.075 mm |
| вид на експлоатация | механичен |
| дебелина | 8,1 mm |