| вид на експлоатация | хидравлично |
| външен диаметър | 12 mm |
| диаметър | 12 mm |
| височина | 34,7 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| външен диаметър | 12 mm |
| височина | 37,7 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| диаметър | 12 mm |
| височина | 37,7 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| тегло | 22,37 g |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| дебелина | 34 mm |
| външен диаметър | 12 mm |
| дължина | 34 mm |
| външен диаметър | 12 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| тегло | 0,02 kg |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| външен диаметър | 12 mm |
| височина | 37,7 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| диаметър | 12 mm |
| височина | 37,7 mm |