| вид на експлоатация | ръчен |
| дебелина | 3,03 mm |
| вид на експлоатация | ръчен |
| дебелина | 3,37 mm |
| външен диаметър | 32 mm |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| дължина | 26 mm |
| вид на експлоатация | ръчен |
| дебелина | 3,11 mm |
| външен диаметър | 32 mm |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| дължина | 26 mm |
| вид на експлоатация | ръчен |
| дебелина | 3.258 mm |
| външен диаметър | 32 mm |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| дължина | 26 mm |
| вид на експлоатация | ръчен |
| дебелина | 3,03 mm |
| външен диаметър | 32 mm |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| дължина | 26 mm |
| вид на експлоатация | ръчен |
| дебелина | 3,15 mm |
| външен диаметър | 32 mm |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| дължина | 26 mm |
| вид на експлоатация | ръчен |
| дебелина | 3,19 mm |
| външен диаметър | 32 mm |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| дължина | 26 mm |
| вид на експлоатация | ръчен |
| дебелина | 3.398 mm |
| външен диаметър | 32 mm |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| дължина | 26 mm |
| вид на експлоатация | ръчен |
| дебелина | 3,46 mm |
| външен диаметър | 32 mm |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| дължина | 26 mm |
| вид на експлоатация | ръчен |
| дебелина | 3.426 mm |
| външен диаметър | 32 mm |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| дължина | 26 mm |
| вид на експлоатация | ръчен |
| дебелина | 3,5 mm |
| външен диаметър | 32 mm |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| дължина | 26 mm |
| вид на експлоатация | ръчен |
| дебелина | 3,07 mm |
| външен диаметър | 32 mm |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| дължина | 26 mm |
| вид на експлоатация | ръчен |
| дебелина | 3.342 mm |
| външен диаметър | 32 mm |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| дължина | 26 mm |
| вид на експлоатация | ръчен |
| дебелина | 3,54 mm |
| външен диаметър | 32 mm |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| дължина | 26 mm |
| вид на експлоатация | ръчен |
| дебелина | 3.286 mm |
| външен диаметър | 32 mm |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| дължина | 26 mm |
| вид на експлоатация | ръчен |
| дебелина | 3.314 mm |
| външен диаметър | 32 mm |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| дължина | 26 mm |