| дебелина | 39,5 mm |
| външен диаметър | 12 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| тегло | 0,018 kg |
| необходими бройки | 8 |
| дебелина | 39,5 mm |
| външен диаметър | 12 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| тегло | 0,018 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 8 |
| дебелина | 29,5 mm |
| външен диаметър | 12 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| тегло | 0,014 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация |
| дебелина | 26 mm |
| външен диаметър | 28,37 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| страна на монтаж | страна на всмукване |
| страна на монтаж | страна на изпускане |
| тегло | 0,040 kg |
| необходими бройки | 16 |
| дебелина | 26 mm |
| външен диаметър | 28,37 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| страна на монтаж | страна на всмукване |
| страна на монтаж | страна на изпускане |
| тегло | 0,040 kg |
| необходими бройки | 16 |