| за OEномер | 51 71 7 237 195 |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отзад |
| дължина | 91 mm |
| ширина | 63 mm |
| дебелина | 49 mm |
| цвят | черен |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,74 kg |
| необходими бройки | 4 |
| за OEномер | 51 71 7 169 981 |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отзад |