| дължина | 86,35 mm |
| ширина | 60 mm |
| дебелина | 47,5 mm |
| цвят | черен |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,105 kg |
| дължина | 86,35 mm |
| ширина | 60 mm |
| дебелина | 47,5 mm |
| цвят | черен |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,105 kg |
| за OEномер | 51 71 8 268 885 |
| страна на монтаж | ляво |
| ограничение за производител | 0,8 mm |
| страна на монтаж | дясно |
| ограничение за производител | 0,8 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| ограничение за производител | 1 mm |
| страна на монтаж | дясно |
| ремонтен панел | ремонтен панел |
| брой на вратите | 4 |
| дебелина на планката | 0,8 mm |
| преработен механично | без дупки за декоративни/ пластмасови лайсни |
| качество | E |
| страна на монтаж | ляво |
| ремонтен панел | ремонтен панел |
| брой на вратите | 4 |
| дебелина на планката | 0,8 mm |
| преработен механично | без дупки за декоративни/ пластмасови лайсни |
| качество | E |