| дължина | 87,15 mm |
| ширина | 60,7 mm |
| дебелина | 36,5 mm |
| цвят | черен |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,07 kg |
| необходими бройки | 4 |
| дължина | 87,15 mm |
| ширина | 60,7 mm |
| дебелина | 36,5 mm |
| цвят | черен |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,07 kg |
| необходими бройки | 4 |
| за OEномер | 51 71 7 001 650 |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отзад |
| страна на монтаж | ляво |
| ремонтен панел | ремонтен панел |
| брой на вратите | 4 |
| дебелина на планката | 0,8 mm |
| качество | E |
| ремонтен панел | ремонтен панел |
| брой на вратите | 4 |
| дебелина на планката | 0,8 mm |
| страна на монтаж | дясно |
| качество | E |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| секция | външна част |
| ремонтен панел | ремонтен панел |
| страна на монтаж | дясно |
| брой на вратите | 4 |
| дебелина | 1 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| секция | външна част |
| ремонтен панел | ремонтен панел |
| брой на вратите | 4 |
| дебелина | 1 mm |