| дължина | 86,35 mm |
| ширина | 60 mm |
| дебелина | 47,5 mm |
| цвят | черен |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,105 kg |
| дължина | 86,35 mm |
| ширина | 60 mm |
| дебелина | 47,5 mm |
| цвят | черен |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,105 kg |
| за OEномер | 51 71 7 039 760 |
| страна на монтаж | двустранен |
| за OEномер | 51 71 8 268 885 |