| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| страна на монтаж | ляво |
| ремонтен панел | ремонтен панел |
| страна на монтаж | дясно |
| ремонтен панел | ремонтен панел |
| страна на монтаж | ляво |
| секция | вътрешна част |
| ремонтен панел | ремонтен панел |
| височина | 17 cm |
| страна на монтаж | дясно |
| секция | вътрешна част |
| ремонтен панел | ремонтен панел |
| височина | 17 cm |
| страна на монтаж | ляво |
| височина | 49 cm |
| секция | външна част |
| страна на монтаж | дясно |
| височина | 49 cm |
| секция | външна част |
| страна на монтаж | ляво |
| секция | вътрешна част |
| страна на монтаж | дясно |
| секция | вътрешна част |
| страна на монтаж | дясно |
| тип планка | арка на колелото |
| секция | задната част |
| тип планка | съединяваща ламарина |
| ремонтен панел | ремонтен панел |
| страна на монтаж | ляво |
| тип планка | арка на колелото |
| секция | задната част |
| тип планка | съединяваща ламарина |
| ремонтен панел | ремонтен панел |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| обурудване на автомобила | за автомобили със степенка |
| тип планка | праг |
| секция | вътрешна част |
| ремонтен панел | ремонтен панел |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| обурудване на автомобила | за автомобили със степенка |
| тип планка | праг |
| секция | вътрешна част |
| ремонтен панел | ремонтен панел |
| страна на монтаж | ляво |
| ограничение за производител | z progiem wewn |
| страна на монтаж | дясно |
| ограничение за производител | z progiem wewn |