| дебелина | 49 mm |
| страна на монтаж | двустранен |
| необходими бройки | 4 |
| дебелина | 49 mm |
| страна на монтаж | двустранен |
| необходими бройки | 4 |
| страна на монтаж | двустранен |
| тегло | 0,1 kg |
| необходими бройки | 4 |
| за OEномер | 002 997 32 86 |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отпред и отзад |
| страна на монтаж | двустранен |
| тегло | 0,1 kg |
| необходими бройки | 4 |
| за OEномер | 203 997 01 86 |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отпред и отзад |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |