| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,11 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| височина | 70 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| височина | 55 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| височина | 80 mm |
| да се подменят само по двойки |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| височина | 70 mm |
| да се подменят само по двойки |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| дължина | 55 mm |
| дебелина | 70 mm |
| вътрешен диаметър | 27,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| тегло | 0,045 kg |
| вътрешен диаметър 1 | 23,2 mm |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 81 mm |
| вътрешен диаметър | 23,3 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| височина | 55 mm |
| да се подменят само по двойки |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 56 mm |
| височина | 70 mm |
| тегло | 0,045 kg |
| дебелина | 55 mm |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| вътрешен диаметър | 23 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,038 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 61 mm |
| височина | 80 mm |
| тегло | 0,053 kg |
| дебелина | 70 mm |
| вътрешен диаметър | 27,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| тегло | 0,045 kg |
| вътрешен диаметър 1 | 23,2 mm |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 55 mm |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| вътрешен диаметър | 23 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,038 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 172 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,07 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 87 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,1 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 81 mm |
| вътрешен диаметър | 23,3 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 90 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 0,082 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 65 mm |
| височина | 55 mm |
| тегло | 0,038 kg |