| дебелина | 66,5 mm |
| вътрешен диаметър | 23,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 0,07 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 66,5 mm |
| вътрешен диаметър | 23,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 0,07 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 205 mm |
| вътрешен диаметър | 80 mm |
| вътрешен диаметър | 66 mm |
| материал | гума |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,130 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 205 mm |
| диаметър | 80 mm |
| диаметър | 66 mm |
| не е за артикул номер | 3724 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| височина | 205 mm |
| диаметър 1 | 66 mm |
| диаметър 2 | 80 mm |
| тегло | 220 g |
| вътрешен диаметър | 13 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,09 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| необходими бройки | 2 |
| вътрешен диаметър | 13 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,09 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | предна ос |