| страна на монтаж | предна ос |
| продуктов номер | 4080010 |
| дебелина | 14,5 mm |
| външен диаметър | 19 mm |
| вътрешна резба | M12 x 1,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 0,016 kg |
| необходими бройки | 2 |
| височина | 70 mm |
| тегло | 20 g |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър 1 | 37 mm |
| диаметър 2 | 68 mm |
| височина | 14,5 mm |
| ширина | 19 mm |
| вътрешна резба 2 | M 12X1,5 mm |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | предна ос |
| материал | пластмаса |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 0,025 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 14,5 mm |
| външен диаметър | 19 mm |
| вътрешна резба | M12 x 1,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 0,016 kg |
| необходими бройки | 2 |
| материал | пластмаса |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 0,025 kg |
| необходими бройки | 2 |
| височина | 45 mm |
| ширина | 38 mm |
| тегло | 35 g |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | предна ос |
| вътрешен диаметър | 18,5 mm |
| материал | гума |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 0,5 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 0,5 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| продуктов номер | 4080230 |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,154 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 70 mm |
| ширина | 175 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| необходими бройки | 1 |
| спецификация | Universale |
| технически информационен номер | Per Ammortizzatori |
| диаметър | 10 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| брой на проводите | 1 |
| брой на проводите | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,154 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | задна ос |