| височина | 56 mm |
| тегло | 65 g |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър 1 | 18 mm |
| диаметър 2 | 24 mm |
| спецификация | Universale |
| технически информационен номер | Per ammortizzatori |
| диаметър | 20 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| не е за артикул номер | 1552 |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 109 mm |
| тегло | 90 g |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| спецификация | Universale |
| технически информационен номер | Per ammortizzatori |
| диаметър | 20 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| брой на проводите | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| единицамярка за количество | комплект |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 80 mm |
| ширина | 210 mm |
| страна на монтаж | предна ос |