| дебелина | 20,5 mm |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 35 mm |
| тегло | 0,018 kg |
| дебелина | 20,5 mm |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 35 mm |
| тегло | 0,018 kg |
| дебелина | 27 mm |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 37,7 mm |
| външен диаметър | 54 mm |
| тегло | 0,031 kg |
| дебелина | 27 mm |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 37,7 mm |
| външен диаметър | 54 mm |
| тегло | 0,031 kg |
| дебелина | 87 mm |
| вътрешен диаметър | 16 mm |
| външен диаметър | 62 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 0,068 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 13 mm |
| външен диаметър | 110 mm |
| брой възли | 3 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| брой на нарезите/ дупките | 2 |
| тегло | 0,214 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 77 mm |
| вътрешен диаметър | 16 mm |
| външен диаметър | 62 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 0,082 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 67 mm |
| вътрешен диаметър | 16 mm |
| външен диаметър | 62 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 0,082 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 87 mm |
| вътрешен диаметър | 16 mm |
| външен диаметър | 62 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 0,068 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дебелина | 67 mm |
| тегло | 0,082 kg |
| необходими бройки | 2 |
| външен диаметър | 62 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 16 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дебелина | 87 mm |
| тегло | 0,068 kg |
| необходими бройки | 2 |
| външен диаметър | 62 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 16 mm |