| височина | 190 mm |
| тегло | 180 g |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър 1 | 20 mm |
| диаметър 2 | 52 mm |
| не е за артикул номер | 3276 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| височина | 190 mm |
| тегло | 180 g |
| вътрешен диаметър 1 | 20 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 52 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 0,175 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,29 kg |
| количество | 4 |
| страна на монтаж | предна ос |
| единицамярка за количество | комплект |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,15 kg |