| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| да се подменят само по двойки |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| брой на проводите | 2 |
| дебелина | 200 mm |
| вътрешен диаметър | 73 mm |
| външен диаметър | 92 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 0,1 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 200 mm |
| вътрешен диаметър | 73 mm |
| външен диаметър | 92 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 0,1 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 242,5 mm |
| дебелина | 45 mm |
| вътрешен диаметър | 8 mm |
| външен диаметър | 69 mm |
| материал | пластмаса |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,25 kg |
| вътрешен диаметър 2 | 12 mm |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |