| страна на монтаж | отпред |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | отпред |
| изпълнение на миещата дюза | неотопляем |
| страна на монтаж | отпред |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 2 |
| за OEномер | 191 955 985 A |
| за OEномер | 191 955 986 A |
| електронапрежение | 12 V |
| изпълнение на миещата дюза | двусекционна дюза |
| изпълнение на миещата дюза | подгрят |