| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| височина 1 | 7 mm |
| височина 2 | 6 mm |
| вътрешен диаметър | 40 mm |
| външен диаметър | 52 mm |
| материал | NBR (Нитрил-Бутадиен-Каучук) |
| алтернативен ремонтен комплект | 100 598 0101/SK |
| алтернативен ремонтен комплект | 100 598 0101 |
| страна на монтаж | вътрешен |
| страна на монтаж | задна ос |
| вътрешен диаметър | 29 mm |
| външен диаметър | 50 mm |
| височина | 14,73 mm |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 39 mm |
| външен диаметър | 75 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,91 kg |
| необходими бройки | 2 |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 39 mm |
| външен диаметър | 75 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,91 kg |
| необходими бройки | 2 |
| алтернативен ремонтен комплект | 100 598 0338 |
| алтернативен ремонтен комплект | 100 598 0238 |
| алтернативен ремонтен комплект | 100 598 0138 |
| алтернативен ремонтен комплект | 100 598 0038 |
| вътрешен диаметър 1 | 39 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 41 mm |
| външен диаметър | 75 mm |
| височина | 37 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,61 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| продуктов номер | 4100160 |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 39 mm |
| външен диаметър | 75 mm |
| складово изпълнение | кос съчмен лагер |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винт |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,83 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| вътрешен диаметър | 39 mm |
| външен диаметър | 75 mm |
| височина | 37 mm |
| мярка на резбата | M14x1,5x73 |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 39 mm |
| външен диаметър | 75 mm |
| вътрешен диаметър | 39 mm |
| външен диаметър | 75 mm |
| ширина | 37 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 39 mm |
| външен диаметър | 75 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| външен диаметър | 75 mm |
| вътрешен диаметър | 39 mm |
| ширина | 37 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 43 mm |
| външен диаметър | 82 mm |
| складово изпълнение | кос съчмен лагер |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| вътрешен диаметър | 39 mm |
| външен диаметър | 75 mm |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 41 mm |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 39 mm |
| външен диаметър | 75 mm |
| складово изпълнение | кос съчмен лагер |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винт |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,83 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| вътрешен диаметър | 39 mm |
| външен диаметър | 75 mm |
| височина | 37 mm |
| мярка на резбата | M14x1,5x75 |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| ширина | 37 mm |
| тегло | 0,71 kg |
| вътрешен диаметър | 39 mm |
| външен диаметър | 75 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 41 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 41 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 39 mm |
| външен диаметър 1 | 75 mm |
| височина 1 | 37 mm |
| външен диаметър | 75 mm |
| тегло | 1 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| вътрешен диаметър 1 | 39 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 41 mm |
| външен диаметър 1 | 75 mm |
| ширина 1 | 37 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| вътрешен диаметър | 39 mm |
| външен диаметър | 75 mm |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 41 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 14,7 mm |
| вътрешен диаметър | 29 mm |
| външен диаметър | 50,3 mm |
| ширина | 37 mm |
| външен диаметър | 75 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 39 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 41 mm |
| вътрешен диаметър | 39 mm |
| външен диаметър | 75 mm |
| вътрешен диаметър | 39 mm |
| ширина | 37 mm |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 39 mm |
| външен диаметър | 75 mm |
| външен диаметър | 75 mm |
| вътрешен диаметър | 39 mm |
| ширина | 37 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| ширина | 37 mm |
| тегло | 0,71 kg |
| вътрешен диаметър | 39 mm |
| външен диаметър | 75 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 41 mm |
| брой звена на верига | 115 |
| брой звена на верига | 180 |
| тегло | 929 g |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| вътрешен диаметър | 39 mm |
| външен диаметър | 75 mm |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 41 mm |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 39 mm |
| външен диаметър | 75 mm |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 39 mm |
| външен диаметър | 75 mm |
| тегло | 850 g |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 43 mm |
| външен диаметър | 82 mm |
| складово изпълнение | кос съчмен лагер |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 1,036 kg |
| необходими бройки | 2 |
| вътрешен диаметър | 39 mm |
| външен диаметър | 75 mm |
| ширина | 37 mm |
| външен диаметър | 75 mm |
| вътрешен диаметър | 39 mm |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 39 mm |
| външен диаметър | 75 mm |
| ширина | 37 mm |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 43 mm |
| външен диаметър | 82 mm |
| складово изпълнение | кос съчмен лагер |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 1,036 kg |
| необходими бройки | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | съдържа два комплекта колесни лагери |
| външен диаметър | 75 mm |
| вътрешен диаметър | 39 mm |
| ширина | 37 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | съдържа два комплекта колесни лагери |
| вътрешен диаметър | 39 mm |
| външен диаметър | 75 mm |
| ширина | 37 mm |