| страна на монтаж | задна ос |
| външен диаметър | 124 mm |
| вътрешен диаметър | 45 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| външен диаметър | 124 mm |
| вътрешен диаметър | 45 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| продуктов номер | 4102700 |
| страна на монтаж | задна ос |
| ширина | 41 mm |
| тегло | 0,7 kg |
| вътрешен диаметър | 45 mm |
| външен диаметър | 125 mm |
| вътрешен диаметър | 45 mm |
| външен диаметър | 124 mm |
| ширина | 41 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 45 mm |
| височина | 123,7 mm |
| ширина | 41 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| брой на дупките | 4 |
| страна на монтаж | задна ос |
| вътрешен диаметър | 45 mm |
| външен диаметър | 125 mm |
| ширина | 41 mm |
| външен диаметър | 124 mm |
| вътрешен диаметър | 45 mm |
| ширина | 41 mm |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 45 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 1,58 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| външен диаметър | 139 mm |
| външен диаметър | 139 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| брой дупки на джанта | 5 |
| ширина | 41 mm |
| вътрешен диаметър | 45 mm |
| външен диаметър | 125 mm |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 45 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| складово изпълнение | двуредов |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 1,32 kg |
| необходими бройки | 2 |
| ширина | 74 mm |
| вътрешен диаметър | 62,6 mm |
| външен диаметър | 139 mm |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 45 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| складово изпълнение | двуредов |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 1,32 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| брой дупки на джанта | 5 |
| външен диаметър | 139 mm |
| ширина | 83 mm |
| външен диаметър | 124 mm |
| вътрешен диаметър | 45 mm |
| ширина | 41 mm |
| тегло | 1520 g |
| брой на дупките | 4 |
| брой на полюсите | 48 |
| Диаметър на точките на укрепване | 10 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със зъбно колело |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 45 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 1,58 kg |
| необходими бройки | 2 |
| вътрешен диаметър | 45 mm |
| външен диаметър | 124 mm |
| ширина | 41 mm |
| ширина | 41 mm |
| вътрешен диаметър | 45 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с датчик-пръстен за ABS |
| брой дупки на джанта | 5 |
| страна на монтаж | предна ос |
| продуктов номер | 4102690 |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| ширина | 95 mm |
| тегло | 3,6 kg |
| вътрешен диаметър | 62,6 mm |
| външен диаметър | 74 mm |
| ширина 2 | 74 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| външен диаметър 2 | 139 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| външен диаметър | 139 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| ширина | 83 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| вътрешен диаметър | 62,6 mm |
| външен диаметър | 74 mm |
| ширина | 95 mm |
| външен диаметър 2 | 139 mm |
| ширина 2 | 74 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващи болтове на колелото |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден колесен лагер |
| вътрешен диаметър | 62 mm |
| външен диаметър | 139 mm |
| кръг на дупките | 115 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| вид на закрепването | четириточково закрепване |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с ABS |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващи болтове на колелото |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден колесен лагер |
| вътрешен диаметър | 62 mm |
| външен диаметър | 139 mm |
| кръг на дупките | 115 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| вид на закрепването | четириточково закрепване |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с ABS |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| брой дупки на джанта | 5 |
| външен диаметър | 139 mm |
| кръг на дупките | 115 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден колесен лагер |
| брой на връзките на фланеца | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| брой на проводите | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| брой дупки на джанта | 5 |
| външен диаметър | 139 mm |
| кръг на дупките | 115 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден колесен лагер |
| брой на връзките на фланеца | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| брой на проводите | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| брой дупки на джанта | 5 |
| ширина | 80,6 mm |
| вътрешен диаметър | 62 mm |
| кръг на дупките | 120 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с датчик-пръстен за ABS |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с колесна главина |
| външен диаметър 1 | 74 mm |
| външен диаметър 2 | 139 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | съдържа два комплекта колесни лагери |
| външен диаметър | 124 mm |
| вътрешен диаметър | 45 mm |
| ширина | 41 mm |
| ширина | 82 mm |
| вътрешен диаметър | 62 mm |
| външен диаметър | 139 mm |
| външен диаметър | 74 mm |
| кръг на дупките | 115 mm |
| брой на дупките | 5 |
| складово изпълнение | търкалящ лагер |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 3,079 kg |
| необходими бройки | 2 |
| тегло | 3370 g |
| брой на полюсите | 48 |
| брой на дупките 1 | 4 |
| брой на дупките 2 | 5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със зъбно колело |
| външен диаметър 1 | 139 mm |
| височина 1 | 83 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден колесен лагер |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| тегло | 3,76 kg |
| външен диаметър 1 | 139 mm |
| височина 1 | 83 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден колесен лагер |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| тегло | 3,76 kg |
| ширина | 82 mm |
| вътрешен диаметър | 62 mm |
| външен диаметър | 139 mm |
| външен диаметър | 74 mm |
| кръг на дупките | 115 mm |
| брой на дупките | 5 |
| складово изпълнение | търкалящ лагер |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 3,079 kg |
| необходими бройки | 2 |
| брой дупки на джанта | 5 |
| фланец | 139 mm |
| ширина | 82 mm |
| вътрешен диаметър | 62 mm |
| външен диаметър | 139 mm |
| кръг на дупките | 115 mm |
| брой на дупките | 4 |
| брой на дупките | 5 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 3,36 kg |
| необходими бройки | 2 |
| ширина | 82 mm |
| вътрешен диаметър | 62 mm |
| външен диаметър | 139 mm |
| кръг на дупките | 115 mm |
| брой на дупките | 4 |
| брой на дупките | 5 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 3,36 kg |
| необходими бройки | 2 |