| страна на монтаж | предна ос |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 37 mm |
| външен диаметър | 74 mm |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с ABS |
| вътрешен диаметър | 37 mm |
| височина | 37 mm |
| външен диаметър | 74 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| вътрешен диаметър | 37 mm |
| външен диаметър | 74 mm |
| ширина | 37 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| външен диаметър | 117 mm |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| ширина | 62 mm |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с ABS |
| страна на монтаж | задна ос |
| външен диаметър | 116,6 mm |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| външен диаметър | 116,6 mm |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с ABS |
| страна на монтаж | задна ос |
| брой дупки на джанта | 4 |
| фланец | 117 mm |
| ширина | 63 mm |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| външен диаметър | 117 mm |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| външен диаметър | 117 mm |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с ASB |
| ширина | 61 mm |
| за OEномер | 71 729 125 |
| тегло | 832 g |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| страна на монтаж | задна ос |
| брой на дупките | 4 |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с ABS |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 37 mm |
| външен диаметър | 74 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден сензор за ABS |
| брой дупки на джанта | 4 |
| страна на монтаж | задна ос |
| продуктов номер | 4103210 |
| брой звена на верига | 280 |
| тегло | 1645 g |
| брой на дупките | 4 |
| брой на полюсите | 48 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| външен диаметър | 117 mm |
| ширина | 63 mm |
| външен диаметър 2 | 71 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| ширина | 63 mm |
| тегло | 1,19 kg |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| външен диаметър | 117 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| външен диаметър 2 | 71 mm |
| външен диаметър | 117 mm |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| ширина | 61,35 mm |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 37 mm |
| външен диаметър | 74 mm |
| складово изпълнение | кос съчмен лагер |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,78 kg |
| необходими бройки | 2 |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 37 mm |
| външен диаметър | 74 mm |
| складово изпълнение | кос съчмен лагер |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,78 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| ширина | 37 mm |
| тегло | 0,57 kg |
| вътрешен диаметър | 37 mm |
| външен диаметър | 74 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| вътрешен диаметър 1 | 30 mm |
| външен диаметър 1 | 117 mm |
| височина 1 | 62 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден колесен лагер |
| мярка на резбата 1 | M12 x 1.25 |
| тегло | 1,58 kg |
| вътрешен диаметър 1 | 30 mm |
| външен диаметър 1 | 117 mm |
| височина 1 | 62 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден колесен лагер |
| мярка на резбата 1 | M12 x 1.25 |
| тегло | 1,58 kg |
| брой дупки на джанта | 4 |
| фланец | 117 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден сензор за ABS |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| ширина | 61,4 mm |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| външен диаметър | 117 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| тегло | 1,57 kg |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| вътрешен диаметър | 62 mm |
| външен диаметър | 118 mm |
| кръг на дупките | 98 mm |
| брой на дупките | 4 |
| складово изпълнение | кос съчмен лагер |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 1,49 kg |
| необходими бройки | 2 |
| външен диаметър | 117 mm |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| ширина | 61,35 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 37 mm |
| външен диаметър | 74 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| външен диаметър | 117 mm |
| ширина | 61,35 mm |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с ASB |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с ABS |
| външен диаметър | 74 mm |
| вътрешен диаметър | 37 mm |
| ширина | 37 mm |
| тегло | 1700 g |
| външен диаметър 1 | 117 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 30 mm |
| ширина 1 | 60,85 mm |
| брой на дупките | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 37 mm |
| външен диаметър | 74 mm |
| вътрешен диаметър | 37 mm |
| външен диаметър | 74 mm |
| ширина | 37 mm |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с ASB |