| вътрешен диаметър | 40 mm |
| външен диаметър | 74 mm |
| височина | 40 mm |
| ширина | 40,1 mm |
| вътрешен диаметър | 39,6 mm |
| външен диаметър | 74 mm |
| вътрешен диаметър | 40 mm |
| външен диаметър | 74 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с коронна гайка |
| страна на монтаж | задна ос |
| ширина | 40 mm |
| вътрешен диаметър | 40 mm |
| външен диаметър | 74 mm |
| диаметър | 40 mm |
| височина | 74 mm |
| ширина | 40 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| ширина | 45 mm |
| вътрешен диаметър | 42 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| вътрешен диаметър | 40 mm |
| външен диаметър | 74 mm |
| височина | 40 mm |
| ширина | 40 mm |
| вътрешен диаметър | 40 mm |
| външен диаметър | 74 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| вътрешен диаметър | 40 mm |
| външен диаметър | 74 mm |
| височина | 39,9 mm |
| продуктов номер | S4103675 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 42 mm |
| височина | 80,03 mm |
| ширина | 45 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| вътрешен диаметър | 40 mm |
| външен диаметър | 74 mm |
| ширина | 40 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| вътрешен диаметър 1 | 40 mm |
| външен диаметър 1 | 74 mm |
| височина 1 | 40 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| вътрешен диаметър | 40 mm |
| външен диаметър | 74 mm |
| ширина | 40 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| вътрешен диаметър | 40 mm |
| външен диаметър | 74 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| вътрешен диаметър | 40 mm |
| външен диаметър | 74 mm |
| ширина | 40 mm |
| ширина | 45 mm |
| вътрешен диаметър | 42 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| вътрешен диаметър 1 | 30 mm |
| външен диаметър 1 | 122 mm |
| височина 1 | 90 mm |
| брой на дупките | 4 |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 44 |
| ABSпръстен | 78 мм |
| ширина | 40 mm |
| вътрешен диаметър | 40 mm |
| външен диаметър | 74 mm |
| вътрешен диаметър | 40 mm |
| външен диаметър | 74 mm |
| ширина | 40 mm |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| външен диаметър | 48 mm |
| ширина | 47 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| ширина | 40 mm |
| тегло | 0,74 kg |
| вътрешен диаметър | 40 mm |
| външен диаметър | 74 mm |
| ширина | 70 mm |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| външен диаметър | 122 mm |
| параметър | Hub Type |
| външен диаметър | 56 mm |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 44 |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| вътрешен диаметър 1 | 30 mm |
| външен диаметър 1 | 122 mm |
| височина 1 | 90 mm |
| брой на дупките | 4 |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| външен диаметър | 78 mm |
| ширина | 89 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 47 mm |
| външен диаметър 2 | 122 mm |
| ширина 2 | 70 mm |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с ABS |
| брой дупки на джанта | 4 |
| фланец | 122 mm |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| външен диаметър | 48 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| ширина | 47 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| фланец | 122 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с датчик-пръстен за ABS |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| външен диаметър | 56 mm |
| ABSпръстен | 59 мм |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 44 |
| брой дупки на джанта | 4 |
| ширина | 56 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | съдържа два комплекта колесни лагери |