| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 240 mm |
| височина | 42 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 57 mm |
| повърхност | с покритие |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващи болтове на колелото |
| версия | JC |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 239,8 mm |
| вътрешен диаметър | 141 mm |
| центриращ диаметър | 57 mm |
| височина | 42,1 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой на дупките | 4 |
| мярка на резбата | 14,20 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| брой на дупките 1 | 1 |
| разстояние между дупките 1 | 97 mm |
| диаметър | 240 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 9 mm |
| височина | 42 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър на главината 1 | 57 mm |
| тегло | 3,21 kg |
| дебелина | 10 mm |
| диаметър | 240 mm |
| височина | 42 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 57 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой дупки на джанта | 4 |
| тегло | 3,05 kg |
| диаметър | 240 mm |
| височина | 42,7 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| центриращ диаметър | 57 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| височина | 42 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой на дупките | 1 |
| външен диаметър | 240 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 57 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой дупки на джанта | 4 |
| тегло | 3,05 kg |
| диаметър | 240 mm |
| височина | 42,7 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| центриращ диаметър | 57 mm |
| дебелина | 24 mm |
| диаметър | 256 mm |
| височина | 41 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| контактен датчик за износване | със сензор за износване |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 240 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| брой/разположение на дупките | 4/5 |
| височина | 42 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| центриращ диаметър | 57 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 240 mm |
| височина | 42 mm |
| тегло | 3,15 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 57 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| повърхност | с покритие |
| единицамярка за количество | брой |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 256 mm |
| вътрешен диаметър | 120,5 mm |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| височина | 41,2 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| брой на дупките | 6 |
| мярка на резбата | 14,50 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| брой на дупките 1 | 1 |
| брой/разположение на дупките | 7/4 |
| разстояние между дупките 1 | 100 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 256 mm |
| височина | 41 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| повърхност | с покритие |
| версия | JC |
| минимална дебелина | 21 mm |
| за номер артикул | O1401V |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| брой на дупките | 4 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 256 mm |
| височина | 41 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 240 mm |
| дебелина на спирачния диск | 9,9 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| центриращ диаметър | 57 mm |
| височина | 42 mm |
| брой на дупките | 4 |
| мярка на резбата | 14 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| цвят | черен |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой дупки на джанта | 4 |
| тегло | 4,8 kg |
| диаметър | 256 mm |
| височина | 41 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 41,1 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 23,9 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| брой на дупките | 3 |
| външен диаметър | 255,8 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| повърхност | с покритие |
| диаметър | 256 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| височина | 41,5 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър на главината 1 | 60 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| тегло | 5,28 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой дупки на джанта | 4 |
| тегло | 4,8 kg |
| диаметър | 256 mm |
| височина | 41 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 256 mm |
| височина | 41 mm |
| тегло | 10,3 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| брой звена на верига | 11 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
| вид на спирачния диск | плътен |
| центриращ диаметър | 57 mm |
| брой на дупките | 4 |
| за номер артикул | O1421P |
| височина | 42 mm |
| диаметър | 240 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 256 mm |
| височина | 41 mm |
| тегло | 5,15 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| брой звена на верига | 110 |
| повърхност | с покритие |
| единицамярка за количество | брой |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 256 mm |
| дебелина на спирачния диск | 23,9 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| височина | 41,1 mm |
| мярка на резбата | 14,2 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| цвят | черен |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 240 mm |
| височина | 42 mm |
| тегло | 6,29 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 57 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 256 mm |
| височина | 41 mm |
| тегло | 10,3 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| брой звена на верига | 110 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |