| контролен знак за преглед | K.B.A.: 61210 |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 270 mm |
| дебелина на спирачния диск | 9 mm |
| минимална дебелина | 7,25 mm |
| височина | 53,2 mm |
| центриращ диаметър | 57,6 mm |
| брой на дупките | 5 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| тегло | 3,92 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой дупки на джанта | 5 |
| тегло | 4,3 kg |
| диаметър | 257 mm |
| височина | 38 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18,4 mm |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 273 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18 mm |
| центриращ диаметър | 63 mm |
| височина | 43 mm |
| брой на дупките | 4 |
| мярка на резбата | 13,5 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| диаметър | 260 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 21,6 mm |
| височина | 38 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър на главината 1 | 61 mm |
| тегло | 4,81 kg |