| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 270 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| брой на дупките | 5 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 270 mm |
| дебелина | 12 mm |
| височина | 52 mm |
| минимална дебелина | 10,3 mm |
| брой/разположение на дупките | 5 |
| диаметър на главината на колелото | 73,5 mm |
| кръг на дупките | 114,2 mm |
| тегло | 9.310 kg |
| конструкция на ос | Rear |
| технически информационен номер | 78BD5356-2 |
| диаметър | 270 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10,4 mm |
| височина | 51,5 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър на главината 1 | 73,3 mm |
| тегло | 4,38 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 280 mm |
| височина | 39,2 mm |
| тегло | 12,42 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 23 mm |
| минимална дебелина | 21,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |