| диаметър | 224 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 7 mm |
| минимална дебелина | 5 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 58 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 57 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 224 mm |
| височина | 57 mm |
| тегло | 5,37 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 7 mm |
| минимална дебелина | 5 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 58 mm |
| брой звена на верига | 80 |
| кръг на дупките | 98 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 260 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18 mm |
| височина | 54 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/07 |
| кръг на дупките | 98 mm |
| центриращ диаметър | 58 mm |
| тегло | 4,5 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 0129 0 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 54 mm |
| тегло | 10,71 kg |
| брой на дупките | 5 |
| брой звена на верига | 80 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
| диаметър | 260 mm |
| дебелина на спирачния диск | 19,9 mm |
| минимална дебелина | 18 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър на главината на колелото | 58 mm |
| брой на дупките | 5 |