| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 244 mm |
| височина | 47 mm |
| тегло | 5,03 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 7 mm |
| минимална дебелина | 5 mm |
| брой на дупките | 6 |
| центриращ диаметър | 86,7 mm |
| брой звена на верига | 75 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |