| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 178 mm |
| височина | 14,5 mm |
| тегло | 2,53 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 7 mm |
| минимална дебелина | 5 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 45,5 mm |
| брой звена на верига | 80 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
| дебелина | 24 mm |
| диаметър | 256 mm |
| височина | 41 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| контактен датчик за износване | със сензор за износване |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 256 mm |
| вътрешен диаметър | 120,5 mm |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| височина | 41,2 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| брой на дупките | 6 |
| мярка на резбата | 14,50 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| брой на дупките 1 | 1 |
| брой/разположение на дупките | 7/4 |
| разстояние между дупките 1 | 100 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 41,1 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 23,9 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| брой на дупките | 3 |
| външен диаметър | 255,8 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| повърхност | с покритие |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 269 mm |
| височина | 29,3 mm |
| тегло | 6,83 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 9 mm |
| минимална дебелина | 7 mm |
| брой на дупките | 6 |
| центриращ диаметър | 87,1 mm |
| брой звена на верига | 80 |
| кръг на дупките | 102 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 256 mm |
| дебелина на спирачния диск | 23,9 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| височина | 41,1 mm |
| мярка на резбата | 14,2 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| цвят | черен |