| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| външен диаметър | 247 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 4,17 kg |
| необходими бройки | 2 |
| диаметър | 247 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20,4 mm |
| минимална дебелина | 18,5 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой на дупките | 4 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| височина | 44,2 mm |
| центриращ диаметър | 66 mm |
| вътрешен диаметър | 133,2 mm |
| отвор | 12,8 mm |
| наличен MAPPкод |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 247 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| височина | 34 mm |
| брой/разположение на дупките | 04/06 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| центриращ диаметър | 66 mm |
| тегло | 3,2 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 0298 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 30 cm |
| Широчина на опаковка | 28,5 cm |
| Височина на опаковка | 8 cm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| външен диаметър | 247 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 4,17 kg |
| необходими бройки | 2 |
| минимална дебелина | 18,5 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20,5 mm |
| за номер артикул | P1131V |
| центриращ диаметър | 66 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| височина | 44 mm |
| диаметър | 247 mm |
| брой на дупките | 4 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| външен диаметър | 247 mm |
| брой на дупките | 4 |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой дупки на джанта | 4 |
| тегло | 4,5 kg |
| диаметър | 247 mm |
| височина | 44,4 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20,5 mm |
| минимална дебелина | 18,5 mm |
| центриращ диаметър | 66 mm |
| тегло | 9,408 kg |
| диаметър | 247 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20,4 mm |
| минимална дебелина | 18,5 mm |
| кръг на дупките | 66 mm |
| брой на дупките | 4 |
| височина | 44,3 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 247 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20,4 mm |
| брой/разположение на дупките | 4/6 |
| височина | 44,3 mm |
| минимална дебелина | 18,5 mm |
| центриращ диаметър | 66 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 247 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20,4 mm |
| минимална дебелина | 17 mm |
| височина | 44,4 mm |
| центриращ диаметър | 66 mm |
| брой на дупките 1 | 4 |
| брой на дупките 2 | 2 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 247 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20,5 mm |
| минимална дебелина | 18,5 mm |
| височина | 44,3 mm |
| центриращ диаметър | 66 mm |
| брой на дупките | 4 |
| брой звена на верига | 8,5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| диаметър | 247 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 20,5 mm |
| минимална дебелина | 18,5 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 66 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 44,3 mm |
| диаметър | 247 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20,5 mm |
| минимална дебелина | 18,5 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър на главината на колелото | 66,1 mm |
| брой на дупките | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 247 mm |
| височина | 44,3 mm |
| тегло | 8,88 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 20,5 mm |
| минимална дебелина | 18,5 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 66 mm |
| брой звена на верига | 85 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без търкалящ лагер |
| кръг на дупките | 66 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 21 mm |
| минимална дебелина | 18 mm |
| диаметър | 247 mm |
| височина | 44 mm |
| брой на дупките | 4 |
| отвор | 13 mm |
| за OEномер | 4246A6 |