| контролен знак за преглед | K.B.A.: 61210 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 247 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| височина | 34 mm |
| центриращ диаметър | 66 mm |
| брой на дупките | 4 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| тегло | 3,3 kg |
| контролен знак за преглед | K.B.A.: 61210 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 247 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| височина | 34 mm |
| центриращ диаметър | 66 mm |
| брой на дупките | 4 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| тегло | 3,3 kg |
| диаметър | 247 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 9 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой на дупките | 4 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| височина | 34,2 mm |
| центриращ диаметър | 66 mm |
| вътрешен диаметър | 133 mm |
| отвор | 13 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| диаметър | 247 mm |
| кръг на дупките | 66 mm |
| брой на дупките | 4 |
| височина | 34 mm |
| минимална дебелина | 9 mm |
| диаметър | 247 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| височина | 34 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър на главината 1 | 66 mm |
| тегло | 3,37 kg |
| за номер артикул | PB 1002 |
| диаметър | 247 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 9 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой на дупките | 4 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| височина | 34,2 mm |
| центриращ диаметър | 66 mm |
| вътрешен диаметър | 133 mm |
| отвор | 13 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 9 mm |
| диаметър | 247 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| кръг на дупките | 108 mm |
| брой на дупките | 4 |
| необходими бройки | 2 |
| тегло | 1,56 kg |
| качество | Kreuzschliff |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 6,935 kg |
| диаметър | 247 mm |
| дебелина на спирачния диск | 9,9 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| кръг на дупките | 66 mm |
| брой на дупките | 4 |
| височина | 34 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 247 mm |
| височина | 34 mm |
| тегло | 6,5 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 66 mm |
| брой звена на верига | 8,5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
| за номер артикул | 08.2985.10 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 247 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| височина | 34 mm |
| центриращ диаметър | 66 mm |
| брой на дупките | 4 |
| брой звена на верига | 90 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| контролен знак за преглед | K.B.A.: 61210 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 247 mm |
| височина | 34 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 66 mm |
| тегло | 3,3 kg |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| спирачна система | BOSCH |
| за номер артикул | P1141P |
| центриращ диаметър | 66 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| височина | 34 mm |
| диаметър | 247 mm |
| брой на дупките | 4 |
| диаметър | 247 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 9 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър на главината на колелото | 66 mm |
| брой на дупките | 4 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 247 mm |
| дебелина | 10 mm |
| височина | 34 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой/разположение на дупките | 4 |
| диаметър на главината на колелото | 66 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| тегло | 6.340 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 78BD4689-2 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой дупки на джанта | 4 |
| тегло | 3,16 kg |
| диаметър | 247 mm |
| височина | 34 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 9 mm |
| центриращ диаметър | 66 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 247 mm |
| височина | 34 mm |
| тегло | 3,25 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 66 mm |
| брой звена на верига | 85 |
| повърхност | с покритие |
| единицамярка за количество | брой |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 247 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| височина | 34 mm |
| центриращ диаметър | 66 mm |
| брой на дупките | 4 |
| брой звена на верига | 8,5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 247 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| височина | 34 mm |
| брой/разположение на дупките | 04/06 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| центриращ диаметър | 66 mm |
| тегло | 3,2 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 0298 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 30 cm |
| Широчина на опаковка | 28,5 cm |
| Височина на опаковка | 8 cm |
| диаметър | 247,5 mm |
| дебелина на спирачния диск | 9,9 mm |
| минимална дебелина | 9 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър на главината на колелото | 66 mm |
| брой на дупките | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| тегло | 3,2 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 247 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 9 mm |
| центриращ диаметър | 66 mm |
| височина | 34,2 mm |
| брой на дупките | 4 |
| мярка на резбата | 13 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
| спирачна система | BENDIX |
| диаметър | 247 mm |
| височина | 34 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой на дупките | 4 |
| кръг на дупките | 66 mm |
| диаметър | 247 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 9 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 4 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| височина | 34,2 mm |
| центриращ диаметър | 66 mm |
| вътрешен диаметър | 133 mm |
| отвор | 13 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| наличен MAPPкод |
| спирачна система | BENDIX |
| диаметър | 247 mm |
| височина | 34 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой на дупките | 4 |
| кръг на дупките | 66 mm |
| брой звена на верига | 90 |
| диаметър | 247 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 9 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой на дупките | 4 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| височина | 34,2 mm |
| центриращ диаметър | 66 mm |
| вътрешен диаметър | 133 mm |
| отвор | 13 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без търкалящ лагер |
| кръг на дупките | 66 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 9 mm |
| диаметър | 247 mm |
| височина | 34 mm |
| брой на дупките | 4 |
| отвор | 14 mm |
| за OEномер | 4246A5 |
| за номер артикул | 08.2985.75 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 247 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| височина | 34 mm |
| центриращ диаметър | 66 mm |
| брой на дупките | 4 |
| брой звена на верига | 85 |
| повърхност | с покритие |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| диаметър | 247 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 9 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 66,1 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 34 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 247 mm |
| височина | 34 mm |
| тегло | 6,5 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 66 mm |
| брой звена на верига | 85 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| вид на спирачния диск | плътен |
| външен диаметър | 247,3 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| центриращ диаметър | 66 mm |
| височина | 34 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| брой на дупките за закрепване | 2 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой дупки на джанта | 3 |
| тегло | 2,99 kg |
| диаметър | 244 mm |
| височина | 44 mm |
| дебелина на спирачния диск | 9 mm |
| минимална дебелина | 8,1 mm |
| центриращ диаметър | 62 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| вид на спирачния диск | надупчен |
| повърхност | с покритие |
| външен диаметър | 247 mm |
| дебелина | 10 mm |
| минимална дебелина | 9 mm |
| височина | 34,2 mm |
| брой/разположение на дупките | 6/4 |
| тегло | 3,14 kg |
| кръг на дупките 1 | 108 mm |
| отвор на главината | 66 mm |
| ABENr | KBA 60934 |