| диаметър | 238 mm |
| дебелина на спирачния диск | 11,9 mm |
| минимална дебелина | 10,5 mm |
| височина | 41 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър на главината 1 | 61 mm |
| тегло | 3,68 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 12 mm |
| диаметър | 238 mm |
| височина | 41 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10,5 mm |
| вид регистрация | с ABE - хомологация |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| брой звена на верига | 8,5 |
| кръг на дупките | 61 mm |
| контактен датчик за износване | със сензор за износване |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой дупки на джанта | 4 |
| тегло | 3,48 kg |
| диаметър | 238 mm |
| височина | 41 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10,5 mm |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| за номер артикул | R1081P |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| спирачна система | TRW |
| вид на спирачния диск | плътен |
| височина | 41 mm |
| диаметър | 238 mm |
| брой на дупките | 4 |
| минимална дебелина | 10,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 238 mm |
| височина | 41 mm |
| тегло | 3,65 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10,6 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| брой звена на верига | 85 |
| повърхност | с покритие |
| единицамярка за количество | брой |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой дупки на джанта | 4 |
| тегло | 3,48 kg |
| диаметър | 238 mm |
| височина | 41 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10,5 mm |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| диаметър | 235,4 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20,1 mm |
| минимална дебелина | 19 mm |
| височина | 51 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър на главината на колелото | 61 mm |
| брой на дупките | 4 |
| тегло | 4 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 238 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10,5 mm |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| височина | 41 mm |
| брой на дупките | 4 |
| мярка на резбата | 12,6 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 238 mm |
| височина | 41 mm |
| тегло | 7,3 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10,6 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| брой звена на верига | 85 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |