| диаметър | 244,6 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12,7 mm |
| минимална дебелина | 11,4 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой на дупките | 4 |
| кръг на дупките | 92,5 mm |
| височина | 27 mm |
| центриращ диаметър | 68,3 mm |
| вътрешен диаметър | 116,1 mm |
| отвор | 10,3 mm |
| наличен MAPPкод |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 248 mm |
| височина | 26,8 mm |
| тегло | 7,85 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 12,7 mm |
| минимална дебелина | 11,4 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 68,4 mm |
| брой звена на верига | 105 |
| кръг на дупките | 92,46 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |