| вид на спирачния диск | плътен |
| брой дупки на джанта | 5 |
| тегло | 5,46 kg |
| диаметър | 262 mm |
| височина | 72,8 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12,7 mm |
| минимална дебелина | 11,4 mm |
| центриращ диаметър | 69 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 12,8 mm |
| диаметър | 262 mm |
| кръг на дупките | 69 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 73 mm |
| минимална дебелина | 11,4 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 262 mm |
| височина | 73 mm |
| тегло | 10,51 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 12,7 mm |
| минимална дебелина | 11,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 69 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
| диаметър | 262,2 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12,9 mm |
| минимална дебелина | 11,4 mm |
| височина | 73 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър на главината на колелото | 69 mm |
| брой на дупките | 5 |