| вид на спирачния диск | плътен |
| брой дупки на джанта | 5 |
| тегло | 5,46 kg |
| диаметър | 262 mm |
| височина | 72,8 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12,7 mm |
| минимална дебелина | 11,4 mm |
| центриращ диаметър | 69 mm |
| за номер артикул | 09.3373.10 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 262 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22,6 mm |
| височина | 72,8 mm |
| центриращ диаметър | 69 mm |
| брой на дупките | 5 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 262 mm |
| височина | 72,8 mm |
| тегло | 12,55 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22,6 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 69 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 95 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |