| диаметър | 253 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10,4 mm |
| минимална дебелина | 8,9 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 63,6 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 33 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 253 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10,4 mm |
| минимална дебелина | 8,9 mm |
| брой на дупките | 5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| центриращ диаметър | 63,6 mm |
| дълбочина | 33 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 262 mm |
| височина | 73 mm |
| тегло | 10,51 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 12,7 mm |
| минимална дебелина | 11,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 69 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
| за номер артикул | 09.3373.10 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 262 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22,6 mm |
| височина | 72,8 mm |
| центриращ диаметър | 69 mm |
| брой на дупките | 5 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 262 mm |
| височина | 72,8 mm |
| тегло | 12,55 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22,6 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 69 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 95 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 262 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12,7 mm |
| минимална дебелина | 11,4 mm |
| височина | 73 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/05 |
| кръг на дупките | 95 mm |
| центриращ диаметър | 69 mm |
| тегло | 6,7 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 0094 0 1 |