| диаметър | 0 mm |
| тегло | 7,1 kg |
| дължина | 1170 mm |
| вариант на екипировка | 00000000000000005986 |
| контролен знак за преглед | E1 |
| тегло | 7.350 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 64 |
| тегло | 6.300 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 66 |
| тегло | 6.300 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 66 |