| изпускателна система | за крайно гърне |
| сериен номер | 40.7054 |
| изпускателна система | за средно гърне |
| сериен номер | 40.6017 |
| диаметър | 0 mm |
| тегло | 6,25 kg |
| дължина | 1300 mm |
| вариант на екипировка | 00000000000000003405 |
| тегло | 6,540 kg |
| дължина | 1110 mm |
| страна на монтаж | отпред |
| тегло | 5,5 kg |
| тегло | 6,320 kg |
| страна на монтаж | в средата |
| изпускателна система | за средно гърне |
| тегло | 5.750 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 64 |
| тегло | 6.120 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 64 |
| тегло | 7.130 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 66 |
| тегло | 8,600 kg |
| страна на монтаж | в средата |
| изпускателна система | за средно гърне |