| тегло | 8,400 kg |
| изпускателна система | за крайно гърне |
| тегло | 6,2 kg |
| тегло | 7.860 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 53 |
| тегло | 5.220 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 66 |
| диаметър | 0 mm |
| тегло | 6,18 kg |
| дължина | 1720 mm |
| вариант на екипировка | 00000000000000003348 |
| диаметър | 0 mm |
| тегло | 9,1 kg |
| дължина | 1130 mm |
| вариант на екипировка | 00000000000000005894 |