| тегло | 3.850 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 53 |
| тегло | 3.900 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 64 |
| тегло | 5.140 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 52 |
| тегло | 5.290 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 66 |
| тегло | 5.930 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 52 |