| изпускателна система | за средно гърне |
| сериен номер | 58.6038 |
| изпускателна система | за средно гърне |
| сериен номер | 58.6014 |
| тегло | 2,820 kg |
| страна на монтаж | в средата |
| изпускателна система | за средно гърне |
| контролен знак за преглед | E1 |
| тегло | 3,740 kg |
| страна на монтаж | в средата |
| изпускателна система | за средно гърне |
| контролен знак за преглед | E1 |
| изпускателна система | за крайно гърне |
| сериен номер | 58.7052 |
| тегло | 5,780 kg |
| контролен знак за преглед | E1 |
| страна на монтаж | в средата |
| качество | LONGLIFE |
| тегло | 4,1 kg |
| дължина | 570 mm |
| тегло | 6,710 kg |
| тегло | 3.930 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 52 |
| тегло | 5.180 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 53 |