| тегло | 3.520 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 51 |
| тегло | 5.320 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 52 |
| тегло | 4.520 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 51 |
| тегло | 5.130 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 52 |
| тегло | 6.400 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 65 |
| тегло | 6.190 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 65 |
| тегло | 5.570 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 53 |