| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Akebono |
| дължина | 98,2 mm |
| височина | 44,3 mm |
| дебелина | 14,5 mm |
| тегло | 0,808 kg |
| ширина 1 | 98,3 mm |
| височина 1 | 44,4 mm |
| дебелина 1 | 14,5 mm |
| спирачна система | AKEBONO |
| тегло | 0,9 kg |
| ограничение за производител | AKEBONO |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| височина | 44,3 mm |
| дължина | 98,2 mm |
| дебелина | 14,5 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| дължина | 98,2 mm |
| ширина | 44,3 mm |
| дебелина | 14,5 mm |
| спецификация | ECE R90 APPROVED |
| дебелина | 15,5 mm |
| ширина | 127,8 mm |
| височина | 52,5 mm |
| за номер артикул | 05P260 |
| спирачна система | AKEBONO |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Akebono |
| дължина | 127,8 mm |
| височина | 52,5 mm |
| дебелина | 15,5 mm |
| тегло | 1,299 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Akebono |
| дължина | 98,2 mm |
| височина | 44,3 mm |
| дебелина | 14,5 mm |
| тегло | 0,808 kg |
| ширина | 98,2 mm |
| височина | 44,3 mm |
| за номер артикул | 05P044 |
| спирачна система | AKEBONO |
| дебелина | 14,5 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Akebono |
| дължина | 98,2 mm |
| височина | 44,3 mm |
| дебелина | 14,5 mm |
| тегло | 0,808 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Akebono |
| дължина | 127,8 mm |
| височина | 52,5 mm |
| дебелина | 15,5 mm |
| тегло | 1,299 kg |
| ширина | 109 mm |
| спирачна система | SUMITOMO |
| височина | 47,5 mm |
| дебелина | 15,2 mm |
| за номер артикул | 05P254 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 98 mm |
| височина | 44,55 mm |
| дебелина | 14,5 mm |
| качество | 944 |
| тегло | 0.829 kg |
| конструкция на ос | Rear |
| технически информационен номер | 180540 |
| спирачна система | Akebono |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Akebono |
| дължина | 127,8 mm |
| височина | 52,5 mm |
| дебелина | 15,5 mm |
| тегло | 1,299 kg |
| ширина 1 | 127,7 mm |
| височина 1 | 52,6 mm |
| дебелина 1 | 15,2 mm |
| спирачна система | AKEBONO |
| тегло | 1,28 kg |
| ограничение за производител | AKEBONO |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| височина | 52,5 mm |
| дължина | 127,8 mm |
| дебелина | 15,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 128 mm |
| височина | 52,7 mm |
| дебелина | 14,9 mm |
| WVAномер | 20955 |
| контролен знак за преглед | ECE R90 APPROVED |
| дължина | 127,4 mm |
| ширина | 52,5 mm |
| дебелина | 15,5 mm |
| спецификация | ECE R90 APPROVED |
| страна на монтаж | задна ос |
| ширина | 98,2 mm |
| височина | 44,3 mm |
| дебелина | 14,5 mm |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| спирачна система | Akebono |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с ламарина против скърцане |
| спирачна система | Akebono |
| ширина | 127,8 mm |
| височина | 52,5 mm |
| дебелина | 15,5 mm |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| страна на монтаж | задна ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 98,7 mm |
| височина | 44,8 mm |
| дебелина | 14,3 mm |
| WVAномер | 21125 |
| контролен знак за преглед | ECE R90 APPROVED |
| дължина | 127,9 mm |
| ширина | 48 mm |
| дебелина | 15,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 1,3 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Sumitomo |
| дължина | 109 mm |
| височина | 47,5 mm |
| дебелина | 15,2 mm |
| тегло | 1,081 kg |
| дебелина | 14 mm |
| дължина | 98,2 mm |
| височина | 44,3 mm |
| спирачна система | Akebono |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 15 mm |
| дължина | 128 mm |
| височина | 52 mm |
| тегло | 1,38 kg |
| спирачна система | Akebono |
| ограничение за производител | AKEBONO |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| височина | 52,5 mm |
| дължина | 127,8 mm |
| дебелина | 15,5 mm |
| ширина | 127,9 mm |
| височина | 52,4 mm |
| дебелина | 15 mm |
| контактен датчик за износване | без предупредителен контактен датчик |
| WVAномер | 20955 |
| спирачна система | Akebono |
| технически информационен номер | 20955 150 0 4 |
| ограничение за производител | AKEBONO |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| височина | 44,3 mm |
| дължина | 98,2 mm |
| дебелина | 14,5 mm |
| дебелина | 14,5 mm |
| дължина | 127,6 mm |
| височина | 52,5 mm |
| спирачна система | Akebono |
| дължина 1 | 127,9 mm |
| ширина 1 | 48 mm |
| дебелина 1 | 15,5 mm |
| контактен датчик за износване | без акустично предупреждение за износване |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 14 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 98 mm |
| ширина | 44 mm |
| тегло | 0,75 kg |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| спирачна система | Akebono |
| WVAномер | 21125 |
| брой на покритията | 4 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 127,8 mm |
| височина | 52,55 mm |
| дебелина | 15 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.297 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 180602 |
| спирачна система | Sumitomo |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 15 mm |
| дължина | 128 mm |
| ширина | 52 mm |
| тегло | 1,38 kg |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| спирачна система | Akebono |
| WVAномер | 20955 |
| брой на покритията | 4 |
| ограничение за производител | TRW |
| дължина | 114 mm |
| височина 1 | 54 mm |
| височина 2 | 55 mm |
| дебелина 1 | 12,6 mm |
| дебелина 2 | 13,8 mm |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| дължина | 98,5 mm |
| ширина | 44,3 mm |
| дебелина | 14,5 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,780 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ширина | 98,2 mm |
| височина | 44,3 mm |
| дебелина | 14,5 mm |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| WVAномер | 21125 |
| спирачна система | Akebono |
| технически информационен номер | 21125 145 0 4 |
| дължина 1 | 98,5 mm |
| ширина 1 | 44,3 mm |
| дебелина 1 | 14,5 mm |
| контактен датчик за износване | без акустично предупреждение за износване |
| дебелина | 14,5 mm |
| ширина | 98,2 mm |
| височина | 44,3 mm |
| ограничение за производител | AKEBONO System |
| контактен датчик за износване | без сензор за износване |
| контактен датчик за износване | без акустично предупреждение за износване |
| дебелина | 15,5 mm |
| ширина | 127,6 mm |
| височина | 52,4 mm |
| ограничение за производител | AKEBONO System |