| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Citroen |
| дължина | 84 mm |
| височина | 73,5 mm |
| дебелина | 13 mm |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| брой индикатори за износване | 4 на ос |
| дължина на предупредителния контакт | 160 mm |
| тегло | 0,925 kg |
| ограничение за производител | ATE |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| височина | 58,7 mm |
| дължина | 76,7 mm |
| дебелина | 16,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 58,7 mm |
| ширина | 76,7 mm |
| дебелина | 15 mm |
| спирачна система | Ate-Teves |
| за номер артикул | 05P129 |
| спирачна система | BENDIX |
| ширина | 109 mm |
| дебелина | 15 mm |
| височина | 49 mm |
| ограничение за производител | CITROEN |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| височина | 73,5 mm |
| дължина | 84 mm |
| дебелина | 13 mm |
| дължина на предупредителния контакт | 160 mm |
| спирачна система | CITROEN |
| за номер артикул | 05P195 |
| брой индикатори за износване | 4 на ос |
| височина | 73,5 mm |
| дебелина | 13 mm |
| ширина | 84 mm |
| дебелина | 14 mm |
| дължина | 108,9 mm |
| височина | 49,2 mm |
| спирачна система | Bendix |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Bendix |
| контролен знак за преглед | E990R-01112/147 |
| дължина | 108,8 mm |
| височина | 49,6 mm |
| дебелина | 14 mm |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| дължина на предупредителния контакт | 10 mm |
| тегло | 0,953 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 58,7 mm |
| ширина | 76,7 mm |
| дебелина | 165 mm |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| спирачна система | Ate-Teves |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Citroen |
| дължина | 84 mm |
| височина | 73,5 mm |
| дебелина | 13 mm |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| брой индикатори за износване | 4 на ос |
| дължина на предупредителния контакт | 160 mm |
| тегло | 0,925 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Bendix |
| контролен знак за преглед | E990R-01112/147 |
| дължина | 108,8 mm |
| височина | 49,6 mm |
| дебелина | 14 mm |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| дължина на предупредителния контакт | 10 mm |
| тегло | 0,953 kg |
| дебелина | 12,5 mm |
| дължина | 84 mm |
| височина | 73,4 mm |
| спирачна система | Citroen |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 84,1 mm |
| височина | 73,5 mm |
| дебелина | 13 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 0.950 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 180283 |
| спирачна система | Citroën |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| спирачна система | Bendix - Bosch |
| ширина | 109 mm |
| височина | 49 mm |
| дебелина | 14 mm |
| контактен датчик за износване | за подготвен за контактен датчик за износване |
| ширина 1 | 108,9 mm |
| височина 1 | 49 mm |
| дебелина 1 | 14 mm |
| спирачна система | BOSCH/BENDIX |
| тегло | 0,92 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 15 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 109 mm |
| ширина | 49 mm |
| тегло | 0,94 kg |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| спирачна система | Bendix |
| WVAномер | 20347 |
| брой на покритията | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с ламарина против скърцане |
| дебелина | 14 mm |
| ширина | 108,9 mm |
| височина | 49,3 mm |
| спирачна система | Bosch |
| спирачна система | Ate - Teves |
| ширина | 76,8 mm |
| височина | 59 mm |
| дебелина | 16,5 mm |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 76,7 mm |
| височина | 58,8 mm |
| дебелина | 16,5 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 0.946 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 180224 |
| спирачна система | Ate - Teves |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 84,1 mm |
| височина | 73,5 mm |
| дебелина | 13 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 0.960 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 180283-066 |
| спирачна система | Citroën |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| дебелина | 14 mm |
| ширина | 108,9 mm |
| височина | 49,2 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 108,9 mm |
| височина | 49,57 mm |
| дебелина | 15 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.000 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 180101-066 |
| спирачна система | Bendix |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| спирачна система | Bosch |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 16 mm |
| дължина | 78 mm |
| ширина | 59 mm |
| тегло | 1 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| спирачна система | ATE |
| WVAномер | 20373 |
| брой на покритията | 4 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 76,7 mm |
| ширина | 58,8 mm |
| дебелина | 16,5 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 0.946 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 180224 |
| спирачна система | Ate - Teves |